Drewno konstrukcyjne BSH

Drewno konstrukcyjne BSH to warstwowe klejone drewno konstrukcyjne. Produkuje się je w celu uzyskania długich elementów konstrukcyjnych, do budowy rozległych konstrukcji. Jest to zaawansowany technicznie produkt, który umożliwia osiągnięcie parametrów wytrzymałościowych odpowiednich dla praktycznie każdej konstrukcji. Długość pojedynczych elementów może sięgać przeszło 50 m.

Drewno konstrukcyjne BSH powstaje w wyniku naklejania na siebie kolejnych warstw lameli o określonych wymiarach. Z uwagi na długość pojedynczych elementów, przed sklejeniem kolejnych warstw produkuje się lamele o odpowiedniej długości. Proces produkcji lamel jest identyczny, jak w przypadku wytwarzania drewna konstrukcyjnego KVH – kolejne elementy są łączone ze sobą na mikro wczepy, aż do uzyskania elementów o oczekiwanej długości.

Do najpopularniejszych, a co za tym idzie szeroko dostępnych na rynku klas wytrzymałości drewna klejonego, zalicza się: GL24h, GL28c oraz GL30c. Na potrzeby konstrukcji takich jak:

  • domy szkieletowe,
  • więźba dachowa,
  • wiaty, altany, tarasy,
  • elewacje itp.

najczęściej stosuje się drewno konstrukcyjne BSH w klasie GL24.

W naszej ofercie znajdziecie drewno BSH o różnych przekrojach – sprawdź aktualną ofertę na drewno BSH ⇒ Sklep WoodMarket

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Przygotujemy profesjonalną wycenę oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla twojej inwestycji.
tel.: 660-072-042, 668 470 038, e-mail 
biuro@woodmarket.pl, 

Udostępnij.