Drewno do wnętrz – postaw ja jakość i nowoczesny design!

DREWNO DO WNĘTRZ – postaw ja jakość i nowoczesność!

Drewno to jeden z najpopularniejszych elementów wykończeniowych zarówno w przestrzeniach komrecyjnych jak i prywatnych. Już nie kojarzy nam się tylko z drewnianą boazerią z czasów PRLu ale pojawia się w nowoczesnych wnętrzach niczym z katalogów wnętrzarskich. Niepowtarzalny charakter oraz klimat nadają naszym przestrzeniom coraz to wymyślniejsze formy i kształty desek.

Drewniane elementy dekoracyjne wprowadzają do wnętrz nawiązanie do natury, a także akcenty eleganckie i ciepłe, dodające przytulności. Co istotne, drewno w roli dekoracji nie musi występować jedynie w swojej naturalnej odsłonie. Może zostać także pomalowane na kolor pasujący do aranżacji, ale widoczne na nim słoje pozwolą mu zachować oryginalny charakter.

W nowoczesnych aranżacjach drewno może przyjmować postać listew lub desek. W takiej postaci tworzą neutralne tło dla dodatków i mebli, a także maskują elementy wyposażenia wnętrza. Odpowiednio zastosowane, stworzą w nim przepierzenia – ażurowe ścianki działowe. Jeśli wykorzystamy w aranżacji lamele dekoracyjne możemy zamontować je zarówno na ścianie, jak i na suficie (a nawet poprowadzić je od ściany poprzez sufit). Co ważne, drewniane listewki tego typu warto instalować w pionie, co stanowi opcję najpopularniejszą. Jednak również warto rozważyć montaż w poziomie – zwłaszcza wtedy, kiedy zależy nam na optycznym poszerzeniu wnętrza.

Obecnie decydując się na drewno ścienne/ panele drewniane masz możliwość wyboru spośród wielu kształtów, rozmiarów i kolorów. Przy wyborze materiału nie tylko kwestia wizualna jest istotna lecz przede wszystkim parametry produktu.

Najpopularniejszym i najczęściej wybieranym produktem są deski z termo drewna ( termo sosna, termo świerk), które poza swoimi właściowościami użytkowymi mają także wysokie walory estetyczne.

Drewno w pomieszczeniach poza walorami estetycznymi ma również poprawiać akustykę pomieszczeń co staje się ostatnio niezwykle ważnym faktorem przy wyborze materiałów do wykańczania wnętrz.

Poniżej prezentowane profile ścienne/ boazeria drewniana to najwyższej jakości rozwiązania nadające niepowtarzalnego charakteru każdej przestrzeni.

Znajdziecie je w naszym sklepie internetowym www.sklep.woodmarket.pl

Zapraszamy także do składania zapytań drogą email -biuro@woodmarket.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij.