Deski Tarasowe Kompozytowe GAMRAT

Deski tarasowe Gamrat to nowoczesny produkt do tarasów. Do jej produkcji zastosowano innowacyjne materiały które z powodzeniem zastępują tradycyjne produkty z drewna i drewna egzotycznego, a przy tym wymagają mniejszego nakładu pracy i są bardziej wytrzymałe.

MONTAŻ TARASU
DARMOWA WYCENA w 24 GODZINY
Posiadamy PROFESJONALNE EKIPY MONTERSKIE
Zapytaj naszych handlowców
tel.: 660-072-042, 668 470 038, e-mail biuro@woodmarket.pl, 

Gamrat – Brąz Szczotkowanie L

Gamrat – to przede wszystkim odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Z pewnością produkt przewyższa swym standardem drewno. Jest to dobre rozwiązanie dla osób które cenią sobie wysoką estetykę i trwałość.

Deski tarasowe Gamrat to połączenie wyselekcjonowanej mączki drzewnej z właściwościami jaką dają tworzywa sztuczne PVC. To co wyróżnia deski Gamrat na tle konkurencji to właśnie kompozyt oparty o PVC. W porównaniu do innych tworzyw (polipropylenu, polietylenu) to polichlorek winylu (PVC) gwarantuję najlepsze właściwości. Dodatkowo materiał ma klasę niepalności Bfl-s1. Deski są szczotkowane z jednej wybranej przez klienta strony.

Zobacz także ; Taras jak drewniany, bez potrzeby konserwacji.

DESKA TARASOWA. TARASY KOMPOZYTOWE.
 

Wytrzymałość materiału

Deski tarasowe Gamrat odporne są na zagrożenia biologiczne takie jak na pleśń, korozję i grzyby, co zwiększa ich trwałość i sprawia, że są bezpieczne w użytkowaniu nawet w miejscach, gdzie często przebywają małe dzieci.
Ponadto są bardzo odporne na warunki atmosferyczne i nie trzeba wykonywać specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

Deski tarasowe Gamrat można wybrać w wersji szczotkowanej i nieszczotkowanej która idealne  będzie wpisywała się w Państwa oczekiwania. Dostępne są w długościach 3m i 4m.

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy ofertę, dzięki której budowa tarasu będzie prawdziwą przyjemnością.

Dostępne kolory:

 

informacja

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Przygotujemy profesjonalną wycenę oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla twojej inwestycji.
tel.: 660-072-042, 668 470 038, e-mail 
biuro@woodmarket.pl, 

Udostępnij.