Deska Tarasowa Modrzew Syberyjski – najlepsza jakość w najniższej cenie!

PROMOCJA

Deski Tarasowe –  Modrzew Syberyjski

  1. Deska tarasowa Modrzew Syberyjski ryflowana 27x142x2000-4000mm klasa AB
  2. Deska tarasowa Modrzew Syberyjski ryflowana 27x142x4500-6000mm  klasa AB
  3. Deska tarasowa Modrzew Syberyjski gładka 28x140x2000-4000mm klasa AB
  4. Deska tarasowa Modrzew Syberyjski gładka 28x140x4500-6000mm klasa AB

 

→  Szczegóły promocji dostępne w naszej siedzibie w Radomiu przy ul.Wierzbickiej  26/44 oraz

tel.: 660-072-042, 668 470 038, e-mail biuro@woodmarket.pl, 

Naszą ofertę znajdziesz również w sklepie internetowym ;

Deski tarasowe modrzew syberyjski – ceny, sklep Wood Market


Zamów bezpłatną próbkę!deska-tarasowa-modrzew-probka

Zamawiając od nas próbkę wyrażasz zgodę na otrzymanie oferty oraz na przetwarzanie danych osobowych w związku z obsługą oferty. Wystarczy, że powiesz nam jaka deska Cię interesuje oraz wskażesz adres na który mamy ją dostarczyć.

 

Uwaga: Koszt  kuriera w wysokości 25 zł opłaca Odbiorca przy odbiorze przesyłki.


Przykładowe realizacje tarasów z Modrzewia Syberyjskiego :
Deska Tarasowa z Modrzewia Syberyjskiego to produkt najwyższej jakości z najlepszą ceną!

Taras deska tarasowa modrzew syberyjskiWybierając dobrej jakości modrzew syberyjski należy zwrócić uwagę na jego warstwy. Muszą być niepoliczalne. Oznacza to, że drzewo rosło powoli w surowym, zimnym klimacie Syberii. Zdarza się jednak, że w partii drewna są deski o większym przyroście. Nie jest to błędem, oznacza jedynie, że w miejscu w którym rósł modrzew było nieco cieplej.

Modrzew Syberyjski to niekwestionowany lider wśród stosowanych gatunków drzew iglastych. Decyduje o tym jego wytrzymałość wynikająca z warunków w jakich wzrastał. Paleta odcieni tego drewna mieści się od piaskowego do złocisto-miodowego a nawet niekiedy delikatnej poświaty w kolorze czerwono-brunatnej. Charakteryzuje się gęstym usłojeniem co jest efektem wzrostu w warunkach krótkiego okresu wegetacji na obszarach syberyjskiej tajgi. Wszystko to sprawia, że drewno zyskuje na twardości oraz odporności na warunki atmosferyczne. Odpowiednie zabezpieczenie i konserwacja sprawią, że modrzew będzie nam służył na długie lata.

 

Tarasy wykonane z proponowanego w WoodMarket.pl modrzewia syberyjskiego cechuje jeszcze jedna rzecz: perfekcyjna selekcja materiału wybranego do produkcji deski tarasowej.

Selekcję wykonują najwyższej klasy specjaliści a sama deska tarasowa modrzew syberyjski posiada liczne certyfikaty i nagrody. Jakość klasy A/B VEH jest najwyższą z dostępnych na rynku. Wilgotność 12% + – 2%. Jakość klasy BC jest również znakomita. Mimo niższej  selekcji drewna spełnia ono wymagania do ułożenia eleganckiego tarasu.

 

 

W naszej ofercie znajdziecie również Państwo kompleksową usługę pomiaru i montażu przy najwyższej jakości komponentów!

Używamy m.in. legarów z modrzewia syberyjskiego, wkrętów ze stali nierdzewnej (SPAX , Sihga i inne) , podkładek odprowadzających wodę SPAX, impregnatów (Remmers, Osmo, Koopmans) – wszystko to znajdziecie w naszym sklepie internetowym Sklep.WoodMarket.pl

Nasi fachowcy to wykwalifikowani specjaliści którzy mają wiele lat doświadczenia przy budowie architektury ogrodowej. Poproś nas o pomoc a my Ci chętnie pomożemy – praca z drewnem to nasza pasja!

PAMIĘTAJ: Kupując materiał (deska tarasowa modrzew syberyjski)
wraz z montażem płacisz 8% podatku VAT!

 

Taras: Przed montażem deski tarasowej z modrzewia syberyjskiego:

Przed instalacją Przed instalacją

Po instalacji tarasu z modrzewia syberyjskiego:

Widoczna na poprzednich zdjęciach kostka brukowa została usunięta. Deski tarasowe zostały pomalowane HK-Lazur firmy Remmers w kolorze palisander. Zostały również wykonane drewniane obramowania drzwi i okien oraz elewacja ścian.

Po montażu tarasu z desek tarasowych modrzewia syberyjskiegoPo montażu tarasu z desek tarasowych modrzewia syberyjskiego Po montażu tarasu z desek tarasowych modrzewia syberyjskiego Po montażu tarasu z desek tarasowych modrzewia syberyjskiego Po montażu tarasu z desek tarasowych modrzewia syberyjskiego Po montażu tarasu z desek tarasowych modrzewia syberyjskiego   Po montażu tarasu z desek tarasowych modrzewia syberyjskiego


informacja

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Przygotujemy profesjonalną wycenę oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.
tel.: 
660-072-042, 668 470 038, e-mail biuro@woodmarket.pl, 

Nasza Ocena

6.3 Świetny Wybór!

Budując taras z modrzewia syberyjskiego uzyskujemy najlepszy współczynnik Jakości do Ceny. Tarasy są wytrzymałe na waruni atmosferyczne, po konserwacji wyglądają znowu elegancko. Żywotność desek tarasowych nieimpregnowanych z modrzewia syberyjskiego producenci szacują na 15 lat. Dobre zabezpieczenie zdecydowanie poprawia walory wizualne i użytkowe tarasów. Tarasy z modrzewia syberyjskiego łatwo można poddać renowacji. Dobry Wybór!

 • Twardość 6
 • Stabilność 6
 • Gęstość 7
Udostępnij.