Podbitka drewniana

Wykończenie dachu to bardzo ważny element przy budowie domu.
Od tego zależy szczelność  tego elementu jak również estetyka całego budynku.

Podbitka drewniana pozawala nam połączyć naturę z najbliższym otoczeniem.

Profile świerkowe które proponujemy są idealnym rozwiązaniem.
Zawsze przy doborze drewna budowlanego/wykończeniowego należy zwrócić uwagę na jego pochodzenie, sposób przygotowania do instalacji. Nie możemy montować drewna mokrego gdyż może ono pękać i się odkształcać. Elementy muszą mieć wilgotność w ok.12-18%.  Drewno musi spełniać określone normy jakości i wytrzymałości.

Takim rozwiązaniem są profile firmy SECA. Drewno jest w odpowiedni sposób dobierane z zachowaniem norm EN-NORM 14915, posiada również certyfikaty VEH, CE, PEFC, CERT. Firma jest pod nadzorem instytutu badawczego z Austrii. Stale gwarantuje wysoką jakość.

Co ważne proponowane produkty są w przystępnej cenie.
Jest to znakomite rozwiązanie na Twój dach!

Najpopularniejszą podbitką również ze względu na cenę jest profil o grubości 14mm. Stosuje się również profile grubsze m.in. 19mm

Podbitka znajduje się po dachem i jest mniej narażony na działanie takich czynników atmosferycznych jak deszcz czy słońce.

Ważnym elementem jest odpowiednia impregnacja.  Stosujmy sprawdzone preparaty, a drewno będzie nam służyło długie lata.

 Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i pomożemy w doborze odpowiedniego asortymentu, a także doradzimy w zakresie montażu, impregnacji.

 
Elewacje
HIT! Podbitka: Profil C

Podbitka świerkowa najwyższej jakości. wymiary: 14×121 mm, powierzchnia krycia 14×113 mm. Dostępne są deski o długości 4m. Profil proponujemy w…