NewTechWood – Ultrashield – deska tarasowa

Deski Kompozytowe Ultrashield

Jest to deska drugiej generacji – wyróżnia ją skład: duża gęstość polietylenu HDPE i włókna drzewnego w odpowiedniej proporcji oraz dodatkowa zewnętrzna ochrona powłoki polimerowej, otaczającej deskę z wszystkich stron. Rdzeń deski zrobiony jest z wyselekcjonowanego i bardzo gęsto przetworzonego drewna twardego oraz włókien drewna miękkiego, które gwarantują większą wytrzymałość i trwałość produktu. Nasza deska w 100% podlega recyklingowi. Osłona, która nie tylko nadaje jej naturalny wygląd, ale również zabezpiecza deskę przed zabrudzeniami.

Deska zapewnia klasę antypoślizgową R11, co oznacza, że również pod wpływem wody nie wskazuje właściwości poślizgowych. Dzięki specjalnej powłoce plamy nie wsiąkają i są łatwe do usunięcia. Osłonka zabezpiecza również przed działaniem promieni UV, opóźnia procesy utleniania drewna oraz utrzymuje kolor deski na wiele lat, bez żadnych dodatkowych środków pielęgnacyjnych. Dbając o środowisko oraz trwałość produktu – powłoka wraz z rdzeniem jest wytłaczana, dzięki temu nie zawiera żadnych dodatkowych klejów i chemikaliów.

Deski tarasowe kompozytowe to przede wszystkim elegancja i wygoda. Zaprojektowane są w taki sposób by z łatwością utrzymać czystość tarasu.

Produkty – Kolory

UltraShield posiada całkowicie nową technologię nadawania koloru. Dzięki temu deska jest odporna na działanie promieni UV, a jej kolor jest wyjątkowo trwały i nie płowieje. Projektanci postawili sobie również wyjątkowo trudne zadanie – aby w możliwie najbardziej naturalny sposób odwzorować słoje drewna. Był to proces wyjątkowo długi ale zakończony sukcesem. Wzór słojów drewna na deskach tarasowych Ultrashield wygląda naturalnie.

Zobacz;

 


informacja

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Przygotujemy profesjonalną wycenę oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla twojej inwestycji.
tel.: 660-072-042, 668 470 038, e-mail 
biuro@woodmarket.pl, 

Udostępnij.