Gardin Deco – wygoda i elegancja bez potrzeby impregnacji!

Deski tarasowe wykonane z nowoczesnych kompozytów to prawdziwy przełom. Postęp w dziedzinie tarasów kompozytowych czyni z nich atrakcyjną i wygodną alternatywę dla desek z drewna.

Tarasy kompozytowe z roku na rok stają się coraz ładniejsze. Ich powierzchnia do złudzenia przypomina naturalne usłojenie drewna. Nie tylko wizualnie, ale i w dotyku. Wygląd to jednak nie wszystko! W przypadku naszych renomowanych produktów obie te kwestie idą w parze. Pod względem wykończenia i technologii wykonania – nie ma tu złego wyboru. Deski kompozytowe są doskonałym wyborem.

Gardin Deco

Propozycją wartą uwagi są deski Gardin Deco WPC wykonane w innowacyjnej technologii Co-extrusion. Rozpoznamy je po wysokogatunkowej warstwie z materiałów polimerowych.

Co to takiego i czym różnią się od konkurencji?

 

Deski Gardin Deco mają koekstrudowaną budowę co oznacza,  że pokryte są wokoło polimerem oraz ulepszaczami. Dzięki takiej budowie są bardziej odporne na blaknięcie pod wpływem promieni UV oraz zdecydowanie bardziej odporne jeśli chodzi o plamy oraz brud. Charakterystyczne okrągłe komory w  przekroju deski sprawiają, że deski są bardziej wytrzymałe a jednocześnie lżejsze od desek drewnianych. Nowoczesny proces produkcji przekłada się na ich realistyczny wygląd a ich drewnopodobna powierzchnia posiada wysokie parametry techniczne jak i estetyczne. Z zewnątrz deski zdobi inspirowana drewnem struktura 3D, dostępna w 4 klasycznych wariantach. W połączeniu z dedykowanym systemem niewidocznego montażu otrzymujemy funkcjonalną dekorację domu i ogrodu – bez widocznych wkrętów, sęków, wycieków żywicy lub potrzeby okresowej impregnacji.

Pełną ofertę na deski kompozytowe Gardin Deco znajdziesz na naszej stronie internetowej ⇒ Sklep.WoodMarket.pl

 

 

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Przygotujemy profesjonalną wycenę oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla twojej inwestycji.
tel.: 660-072-042, 668 470 038, e-mail 
biuro@woodmarket.pl, 

 

 

Udostępnij.