Drewno naturalne na blaty i schody -zapoznaj się z naszą ofertą!

Drewno naturalne to jedno z częściej wybieranych rozwiązań w aranżacjach blatów i stopni. Okazuje się, że zarówno trepy na domowych schodach, blaty kuchenne i parapety z drewna nadają wnętrzom bardziej przytulnego i naturalnego charakteru. Efektowne drewno jest też elementem, które nadaje naszej aranżacji nieco więcej prestiżu i ciepła. Coraz częściej formatki, z których wytwarza się blaty i trepy są też wykorzystywane do budowy stołów kuchennych, ogrodowych i biurek.

Drewno naturalne na blaty i stopnie

W naszym sklepie dostępne są różnego rodzaju formatki na blaty i trepy. Oferujemy bogaty wybór pomiędzy formatkami z litego drewna oraz klejonymi blatami.

Trepy i inne formatki produkowane są z różnych gatunków drewna. W ofercie dostępne są zarówno popularne blaty z drewna pozyskiwanego w regionie jak i formatki z różnych gatunków surowca egzotycznego. Formatki drewniane na blaty i trepy są dostępne w różnych wymiarach aby możliwe było uzyskanie możliwie największej jednorodnej powierzchni bez śladów łączenia.

WoodMarket dysponuje w swojej ofercie blatami z dębu, jesionu oraz z drewna egzotycznego ⇒Sklep WoodMarket

Znajdziecie u nas m.in Akację Azjatycką, która pochodzi z tropikalnych lasów Wietnamu. Wyróżnia się niezwykłym kolorem delikatnego brązu o zabarwieniu szarości lub oliwki oraz wyraźnym, ciemniejszym usłojeniem, który tworzy niepowtarzalne naturalne wzory.

Jest to wysokiej jakości płyta meblowa wykonana w całości z litego drewna. Poszczególne elementy płyty są łączone na długości na mikrowczepy.

Blaty Merbau wykonane są z litych drewnianych elementów klejonych na szerokości ale nie łączonych na długości blatu.

Dodatkowego uroku nadają blatom oflisy znajdujące się na bocznych krawędziach dzięki którym blat wygląda jak wycięty z pełnej drewnianej kłody.

 

Drewno klejone jest znakomitym materiałem na blaty. Proces klejenia eliminuje naturalne naprężenia drewna, co zapobiega wypaczaniu i pękaniu. Blaty drewniane można też z dużą łatwością przycinać i nadawać im dowolne kształty. Pozwała to także na swobodne projektowanie mebli kuchennych, lad, recepcji czy kontuarów. Blaty z drewna klejonego są proste w montażu. Do ich wyboru zachęca również atrakcyjna cena.

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Przygotujemy profesjonalną wycenę oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla twojej inwestycji.
tel.: 660-072-042, 668 470 038, e-mail 
biuro@woodmarket.pl, 

 

Udostępnij.