Deska Kompozytowa DEKARD

Deska tarasowa kompozytowa WPC dzięki zastosowaniu najlepszej jakości surowców doskonale łączy w sobie zalety drewna i tworzywa (PVC) przez co deski stają się niezwykle trwałe i nie wymagają impregnacji.

Deski tarasowe Dekard dostępne są w wykończeniu ryflowanym – drobnym lub grubym ryflem. Dodatkowym wykończeniem jest szlifowanie lub szczotkowanie.  

Deska Kompozytowa DEKARD

Deski kompozytowe to przepis na bezproblemowy w utrzymaniu taras o przyjemnym dla oka wyglądzie drewna. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność i wygodę a zarazem naturalną stylistykę.

W związku z tym trudno się dziwić, że produkt od lat cieszy się wielką popularnością na rynkach Europy Zachodniej i USA.

Kompozyt to materiał uzyskiwany z połączenia polimerów oraz włókien drzewnych ze specjalnymi uszlachetniaczami. Wykonane z niego deski łączą w sobie cechy obu materiałów – prezencję drewna oraz trwałość tworzywa sztucznego. Co więcej, dzięki dużej zawartości włókien drzewnych, kompozyt jest przyjazny dla ludzi i środowiska. Niektóre z nich, np. deski Dekard, mogą być wykonane w dowolnej długości (aż do 6m) i różnych rodzajach wykończenia (szlifowane, głęboko szczotkowane). Z wyglądu przypominają drewno egzotyczne, pozbawione sęków i niedoskonałości.

informacja

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Przygotujemy profesjonalną wycenę oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla twojej inwestycji.
tel.: 660-072-042, 668 470 038, e-mail 
biuro@woodmarket.pl, 

Udostępnij.