Deska elewacyjna Ultrashield – NewTech Wood

DESKA ELEWACYJNA. ELEWACJE KOMPOZYTOWE. ULTRASHIELD.

Deska elewacyjna UH46 to kolejny innowacyjny produkt firmy NEWTECHWOOD, który swym oryginalnym wyglądem w formie kwadratowych lameli, może całkowicie zmienić i unowocześnić bryłę Państwa budynku.
Jeśli szukacie produktu trwałego, bezobsługowego i odpornego na UV , który nie wymaga dodatkowej impregnacji, to ta deska spełni również Państwa oczekiwania. Wyprofilowana deska elewacyjna UH46 o szczotkowanej strukturze , zbudowana jest dokładnie na tej samej bazie co deski tarasowe i elewacyjne US09 .

Odpowiednia mieszanka mączki drzewnej 60% ,polietylenu HDPE 40 % oraz osłonka polimerowa – gwarantują jej sprawdzoną trwałość i wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowo osłonka polimerowa chroni deskę przed szybką utratą koloru oraz zapobiega absorbcji wody. Dzięki polimerowej osłonce, deska nie wymaga dodatkowej impregnacji, a w przypadku zabrudzeń wystarczy skorzystać z myjki ciśnieniowej.

Montaż desek elewacyjnych UH46 Ultrashield Naturale jest niewiarygodnie wygodny i łatwy. W odróżnieniu od drewna, gdzie są widoczne np. gwoździe i wkręty, nasze elementy montażowe są całkowicie ukryte. Połączenia za pomocą niewidocznych klipsów AW08 które są schowane i przykręcane bezpośrednio do legarów, dają gwarancje bezpieczeństwa i trwałości na lata. Dodatkowo wymagany system wentylacyjny zapobiega również pojawianiu się pleśni i grzybów.

Zalety:
– nie wymagają konserwacji (impregnacji),
– nie butwieją,
– brak absorcji wody
– odporne na warunku atmosferyczne,
– łatwe w montażu,
– odporne na działanie insektów,
– długotrwałą gwarancja: 25 lat
Sprawdź naszą ofertę na deski elewacyjne Ultrashield w naszym sklepie internetowym Sklep.WoodMarket.pl

 

 

MONTAŻ
DARMOWA WYCENA 

Posiadamy PROFESJONALNE EKIPY MONTERSKIE
tel.: 660-072-042, 668 470 038, e-mail biuro@woodmarket.pl, 

 

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Przygotujemy profesjonalną wycenę oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla twojej inwestycji.
tel.: 660-072-042, 668 470 038, e-mail 
biuro@woodmarket.pl, 

Udostępnij.