BRUGGAN MultiColor – nowość w WoodMarket! Stawiamy na JAKOŚĆ!

Bruggan to lita deska kompozytowa klasy PREMIUM, która pod względem właściwości użytkowych i dekoracyjnych przewyższa elitarne gatunki drewna. Ma wiele zastosowań, doskonale sprawdza się na tarasach, pomostach, powierzchniach okołobasenowych, schodach a także bramach czy na płotach.

W swojej strukturze zawierają 60% mączki z najtwardszych gatunków drewna, 30% plastiku z recyklingu oraz 10% dodatków stabilizujących. Wybierając system Bruggan wybierasz nie tylko praktyczność i długotrwałość ale także przyczyniasz się do poprawy kondycji naszej planety. Deski Bruggan to aż 25 lat gwarancji!

Deski tarasowe Bruggan to jednak coś więcej! Dzięki trzem różnym szerokościom desek Twój taras nabierze niepowtarzalnego wyglądu. Można je układać naprzemiennie tworząc niebanalną kompozycję lub postawić na prostotę i ułożyć tylko w jednej szerokości desek. Wszystko zależy od Ciebie!

Dostępne przekroje desek to 19x120x3000mm / 19x140x3000mm / 19x160x3000mm – wybierz rozmiar!

Deski Bruggan ;

  • posiadają fakturę drewna w całej swojej grubości, dzięki czemu możemy je dowolnie przycinać, również po kątem;
  • posiadają zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia oraz plamy;
  • są antypoślizgowe i wodoodporne, dzięki braku absorbcji wody deski się nie odkształcają , nie pęcznieją i nie wypaczają;
  • specjalnie opracowany skład desek sprawia, że są odporne na pleśń, warunki bio oraz nie wymagają specjalnego traktowania, do mycia należy stosować tylko wodę!
  • posiadają system ukrytego montażu;
  • poza trzema szerokościami deski występują aż w 4unikatowych kolorach!

Od dziś Twój taras to spełnienie marzeń.

Sprawdź aktualną promocję na deski BRUGGAN – Bruggan MultiColor – Sklep Wood Market

Kolorystyka desek tarasowych BRUGGAN

CEDAR – to ciepły odcień melanżowo brązowy, wybierany najczęściej na przestrzenie przybasenowe. Doskonale komponuje się z otaczajacą zielenią.

WENGE – to głęboki, nasycony, ciemny odcień brązu i czerni w doskonałej kompozycji ze strukturą drewna.

GRAY – szlachetny spokój i wszechstronność to domena tego koloru, doskonale nadaje się na patio, werandę a także wokół basenu.

SMOKE WHITE – storzona dla tych, co szukają „swoich”kolorów poza standardowymi trendami. Delikatna biel przełamana maślano-kremowymi barwami.

Zobacz koniecznie realizacje wykonane z desek Bruggan i dokonaj wyboru koloru deski na swój taras!

 

  

 

Sprawdź aktualną promocję na deski BRUGGAN – Bruggan MultiColor – Sklep Wood Market

 

Udostępnij.