Bangkirai – wprowadź egzotykę w swoje progi

Egzotycznie czy komfortowo?

Bangkirai to gatunek najpopularniejszy wśród wszystkich desek egzotycznych stosowanych na tarasach. Cechą charakterystyczną tego pochodzącego z Azji surowca jest mało widoczny rysunek słojów, sporadycznie występujące sęki oraz intensywna barwa. Jest ono bardzo odporne na ścieranie, uszkodzenia i zarysowania. Zgodnie z normą EN 350-2 określającą żywotność drewna, bangkirai sklasyfikowany jest w 2 klasie wytrzymałości, co oznacza, że w odkrytej architekturze ogrodowej jego trwałość nawet bez impregnacji określa się na 30-50 lat, a przy odpowiedniej pielęgnacji nawet dłużej!

Wybierz najlepszą deskę!

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór długości i grubości desek tarasowych bangkirai, dzięki czemu nasi klienci mogą pozwolić sobie na wykończenie zarówno dużych zewnętrznych tarasów jak i niewielkich podestów czy balkonów – bez dużych strat materiałowych.

Do tego wybrać można również teksturę desek – od gładkich po dwie grubości ryflowania. Niezależnie jednak od tego, jaką fakturę lubimy czuć pod stopami, bangkirai to „tarasowy pewniak” który będzie nam służył na tarasie przez wiele dziesiątek lat.

Zobaczcie jak pięknie wygląda!

 

 

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Przygotujemy profesjonalną wycenę oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla twojej inwestycji.

Dział Sprzedaży 660-072-042, 668 470 038,  Dział Montażu 787-617-029

e-mail biuro@woodmarket.pl

 

 

 

Udostępnij.