Altany, zadaszenia, pergole – budowa, montaż, darmowa wycena!

Tarasy, altany, pergole, zadaszenia – jeśli szukasz profesjonalnej ekipy, która wykona dla Ciebie taką inwestycję to dobrze trafiłeś! WoodMarket to firma, której pasją jest praca z drewnem.

Projekt zawsze ustalamy z klientem. Ze względu na niepowtarzalne potrzeby i indywidualne podejście wycena ustalana jest zawsze w oparciu o najwyższe standardy. Instalacje wykonujemy z drewna konstrukcyjnego przeznaczonego do tego rodzaju budowli. Projektujemy i wykonujemy ścianki działowe, zadaszenia m.in. z poliwęglanu, materiału itp.
Istnieje możliwość rozmaitego wykończenia takiej konstrukcji np. deskowanie elewacyjne od dołu zadaszenia, zasłona przeciwsłoneczna z materiału. Istnieje również możliwość pomalowania konstrukcji na dowolny kolor.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.
Chętnie doradzimy i bezpłatnie przedstawimy kosztorys.

Zadaszenia w stylu włoskim

Piękne zadaszenia w stylu włoskim. Pergole przyścienne, altany, zadaszenia ażurowe, z poliwęglanu, blachy, gontu i różnego rodzaju materiałów. Wykonujemy kompleksową zabudowę. Wymiar dopasujemy do potrzeb klienta. Dokładnie ustalimy szczegóły związane z realizacją oraz materiał wykorzystany do budowy.

 

W naszej ofercie piękne pergole włoskie marki Pircher. Najpopularniejsze to Laria i Minerva w różnych kombinacjach. Spełniają one oczekiwania klientów i zachwycają na całym świecie.

Wykonujemy również różnego rodzaju zabudowy drewniane wg pomysłu i zamówienia klienta. Służymy również radą oraz swoim doświadczeniem w planowaniu Państwa wyjątkowego miejsca wypoczynku.

Galeria Tartaruga Pircher:

 

laria_005demetra-wolnostojaca_002

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Przygotujemy profesjonalną wycenę oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla twojej inwestycji.
tel.: 660-072-042, 668 470 038, e-mail 
biuro@woodmarket.pl, 

Udostępnij.